Projekto aprašymas

Projektu P-E-A-C-E’22 (anglų k. Partnership for non -formal Education to Adults in pursuit of the peaceful Community Empowerment) „Neformaliojo suaugusiųjų švietimo partnerystė, siekiant taikaus bendruomenių įgalinimo“ siekiama įgalinti Lietuvos ir Europos organizacijas, dirbančias su migrantais, ypač su pabėgėliais, stiprinti savo gebėjimus skatinti socialinę įtrauktį ir integraciją į darbo rinką, palengvinant bendruomenių dialogą ir užtikrinant dalyvių kvalifikacijos kėlimą. Projekto metu bus sukurti įrankiai tarptautiniams žinių, gerųjų praktikų ir edukacinių priemonių mainams. Ilgalaikėje perspektyvoje bus kuriamos strategijos, taikančios socialinės ekonomikos (SE) metodikas ir įrankius taikioms visuomenėms kurti. Projekto partneriai yra LiSVA (Lietuva) ir tarptautinis tinklas „Diesis Network“ (Belgija). Kartu su Diesis, šiame projekte mus palaiko Social Economy Ukraine ir Ukreate Hub. Šis projektas dalinai finansuojamas Erasmus+ programos lėšomis.

Projekto trukmė:  2023 m. vasaris  –  2024 m. liepa

Projekto biudžetas: 60 000 Eur

Projekto veiklos
Tyrimo ataskaita – PEACE22
Sklaida
Tarpusavio mokymasis Vilniuje
Atliktas paveikus tyrimas apie gyvybiškai svarbų socialinio verslumo vaidmenį kuriant taiką bendruomenėse. Tyrime gilinomės į Ukrainos pabėgėlių socialinę ir ekonominę integraciją Lietuvoje, bendradarbiavome su Lietuvos organizacijomis, kurios taiko socialinio verslumo metodus.

Susipažinkite su @UkreateHub – Vilniuje įsikūrusia iniciatyva, kuria siekiama sustiprinti ukrainiečius Lietuvoje. Jų tikslas – suteikti žmonėms žinių, įgūdžių, tinklų ir įrankių, kad būtų galima atskleisti jų potencialą Ukrainos ateičiai.

Balandžio mėn. prisijunkite prie mūsų šioje kelionėje. Norime suprasti ir skatinti galingą socialinio verslumo ir taikos kūrimo sinergiją!

#SocialEntrepreneurship #PeaceBuilding #UkreateHub #ResearchFindings #EmpowerChange

Virtualios tarpusavio mokymosi sesijos
Vadovo kūrimas
Baigiamasis renginys Briuselyje

Kuriant daugiau galimybių, palengvinančių imigrantų integraciją į darbo rinką, socialinę ekonomiką galima sumažinti įtampą ir visuomeninių konfliktų, susijusių su konkurencija dėl išteklių ir darbo galimybių, rizikas.

Socialinis verslumas skatina taikių visuomenių kūrimą, nes prisideda prie įtraukios aplinkos skatinimo, neleidžia diskriminacijos ir nepasitikėjimo tarp priverstinai perkeltų asmenų ar migrantų ir juos priimančiųjų bendruomenių.

Tęsiant dialogus ir puoselėjant palaipsniui vykstančią integraciją visi susitiksime Briuselyje, Europos Sąjungos sostinėje.

Projekto naujienos

P-E-A-C-E’22 mokymosi sesija

Aktyviausiems – galimybė dalyvauti mokymosi sesijoje Briuselyje. 2024 m. gegužės 16 d. 10.00-12.00 EET / 9.00-11.00 CET susitikime jau trečiojoje nuotolinėje P-E-A-C-E’22 projekto tarpusavio mokymosi ...
Skaityti daugiau →

Įvyko tarptautinio projekto PEACE’22 diskusija

Lietuvos bei Europos organizacijų, dirbančių su migrantais, ypač pabėgėliais, gebėjimų stiprinimas gali prisidėti ne tik prie sklandesnės jų integracijos į visuomenę, tačiau ir taikių santykių ...
Skaityti daugiau →

Prasidėjo registracija į tarptautinio projekto PEACE’22 sesiją

*”Scroll down for English”* Kviečiame registruotis antrajai PEACE’22 mokymosi sesijai, kuri vyks Vilniuje balandžio 10 d.  10:00-14:00 vietos laiku. Šio tarptautinio renginio tema – “Empower ...
Skaityti daugiau →
Projekto rezultatai

Tyrimo ataskaita

Tarpusavio mokymosi veiklų ataskaita

Socialinio verslumo vadovas

Projekto partneris
Finansuojama

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top