Privatumo Politika

Kas mes esame

Mūsų svetainės adresas: lisva.org

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Sistema prieš brukalus Akismet

Sistema surenka informaciją apie lankytojus, kurie komentuoja svetainėse, kuriose naudojama Akismet anti-spam paslauga. Informacija, kurią renka, priklauso nuo to, kaip Vartotojas nustato “Akismet” Svetainei, bet paprastai į jį įtraukia komentatoriaus IP adresą, naudotojo agentą, persiuntėją ir svetainės URL (kartu su kita tiesiogiai komentatoriaus pateikta informacija, tokia kaip jų vardas, naudotojo vardas, el. Paštas adresas ir pats komentaras).

Kontaktų formos

Jums suteikus savo vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą juos kaupiam tik siųsti CoolŪkio naujienlaiškius.

Slapukai

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Įterptas turinys iš kitų svetainių

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Analitika

Analitikai vykdyti naudojame Google analytics paslaugų paketa. Google analytics paketui naudjame slapukus analizuoti vartotojų veiksmams, kad galėtume pagerinti internetinę svetainę.Šie slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. Pavyzdžiui, galime naudoti slapukus pasižiūrėti į informacijos agregatus kaip vartotojų skaičių, kurie naudojasi skirtingais prietaisais atsidaryti mūsų svetainę. Naudojame šią inormaciją pagerinti svetainės funkcionalumą. Slapukus galite atjungti įsirašius šį įskiepį:  https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Su kuo dalinamės jūsų duomenimis

Jūsų duomenimis nesidaliname nesidaliname su trečiomis šalimis.

Kiek laiko laikom jūsų duomenis

Jei paliekate komentarą, komentaro meta duomenys yra laikomi neribotą laiką. Tai yra tam, kad galėtume atpažinti ir patvirtiniti susijusius komentarus automatiškai vietoj laikymo eilėje. .

Jei užsiregistravote naujienlaiškiui laikome jūsų duomenis neribotą laiką, nebent atsisakote naujienlašio arba paprašote, kad duomenys būtų ištrinti.

Jūsų teisės į savo duomenis

Jei palikote komentarus, galite paprašyti eksportuot failo su jūsų duomenimis, kurią mes turime įskaitant duomenis, kuriuos mums suteikėte. Taip pat galite paprašyti, kad ištrintume jūsų asmeninius duomenis, kuriuos turime. Tai neįskaito duomenų, kuriuos turime turėti dėl administracinių, teisinių ar saugos tikslų..

Jūs turite šias teises:

  • teisę būti informuotiems apie savo asmens duomenų tvarkymą Įstaigoje;
  • teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
  • teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus;
  • teisę reikalauti ištrinti duomenis („teisė būti pamirštam“);
  • teisę, kad duomenys būtų perkelti;
  • teisę apriboti duomenų tvarkymą;
  • teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.
Kaip Jūs galite įgyvendinti šias teises?

Prašymą dėl aukščiau nurodytų teisių įgyvendinimo, taip pat skundus ar pranešimus Jūs galite teikti parašydami mums į info@lisva.org

Kur siunčiami jūsų duomenys

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami automatinės šiukšlių atpažinimo paslaugos. Naujienlaiškiams naudojame MailChimp paslaugas, kurios padeda jums išsiūsti naujienlaiškius. Mailchimp privatumo politiką galite rasti čia: https://mailchimp.com/legal/privacy/

Jūsų kontaktinė informacija

Jūsų kontaktinės informacijos neperduodam trečiosioms šalims ir ją naudojame tik naujienaiškių siuntimui ir atsakyti į tiesioginius jūsų siunčiamus elektroninius laiškus.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top