„Poveikio akademija“ – intensyvi trijų mėnesių trukmės mokymų programa, skirta socialiniams verslininkams, norintiems sustiprinti savo verslo atsparumą ir surasti inovatyvių sprendimų krizių padariniams spręsti.
Gali dalyvauti socialiniai verslai, nepriklausomai nuo jų teisinės formos (UAB, MB, VšĮ, asociacija ar labdaros fondas), kuriems reikalinga profesionali pagalba, patarimai ir žinios įgyvendinant socialinio verslumo projektus.
4 mokymų sesijose savo žiniomis dalinsis aukščiausio lygio ekspertai, individuali mentorystė ir konsultacijos su daugiau nei 20 mentorių bei išskirtinė galimybė dalyvauti kitose veiklose.
Akademiją vainikuos lapkričio 21 d. vyksianti Demo diena, kurios metu visi dalyviai gaus vertingus partnerių įsteigtus prizus, o geriausiai įvertintas prisistatymas laimės finansinį „Luminor“ banko paskatinimą – 3 000 eurų.
Projekto veiklos
Projekto naujienos
Išrinkti „Poveikio akademija'24“ nugalėtojai!
Minint Tarptautinę socialinio verslo dieną, Vilniuje buvo apdovanoti socialinio verslo atstovai, kurie mokėsi, tobulėjo ir išsiskyrė savo veikla, dalyvaudami „Poveikio akademijoje’24“. V. Bražiūnaitė pasakoja, kad šiemet norinčių dalyvauti buvo beveik 50, iš kurių, pagal kriterijus, atrinkta, kaip ir planuota, 10. Per beveik tris mėnesius jie sudalyvavo keturiose mokymų sesijose ir sėmėsi žinių apie paveikią komunikaciją, finansinį tvarumą, poveikio matavimą bei dirbtinio intelekto įrankių panaudojimą savo veikose. Taip pat turėjo unikalią galimybę gauti konsultacijas iš daugiau nei dvidešimties mentorių, įvairių sričių ekspertų.
Šiais metais „Poveikio akademija’24“ nugalėtojais tapo: pirmosios vietos laimėtojas VšĮ „Unikalus šokis“ ir gavo Luminor įsteigtą 3000 EUR piniginį prizą. Antroji vieta – VšĮ „CupCupas“, trečioji vieta VšĮ „Mamos linija“, ketvirtoji vieta Rokiškio tautodailininkų asociacija, penktoji vieta „Gerų patirčių namai“. O daugiausiai publikos simpatijų sulaukė Social Experiment (VšĮ „Trys dienos“).
Norisi lengvai praplėsti akiratį ir pažinčių ratą, bet neaišku, kur ir kaip?
Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kas trečias suaugęs žmogus visame pasaulyje patiria vienatvę, o jauni ir pagyvenę žmonės – dar dažniau. Laimei, yra vieta, kurioje vienatvė išnyksta.
Inovatyvus, energingas ir spalvingas projektas „Social Experiment” (liet. Socialinis eksperimentas) suteikia galimybę prasmingai praleisti laiką, susipažinti su naujais žmonėmis ir galbūt net susirasti antrąją pusę.
Esate vyresnio amžiaus ir ieškote turiningos veiklos?
Dainavimo, rankdarbių, šaškių būreliai, sveikatos ir amatų klubai – veiklos ne tik jaunimui, bet ir senjorams. Apie tai, kuo Lietuvoje gali užsiimti vyresnio amžiaus žmonės, pasakoja Kauno Vilijampolės bendruomenės centro „Veršva“ vadovė Jolanta Gulbinienė.
Kauno Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ veikia jau daugiau nei 20 metų.
Keičia gyvenimus per judesį ir palaikymą
Socialinio verslo „Unikalus šokis“ įkūrėja ir vadovė Rita Juškytė kiekvieną dieną savo veikla griauna nusistovėjusius stereotipus apie negalią ir kuria įtraukią bendruomenę, kurioje kiekvienas jaučiasi svarbus. Per šokį, kūrybą ir mokymąsi socialinis verslas padeda žmonėms su negalia atrasti savo stiprybes, pasitikėjimą savimi ir vietą visuomenėje.
„Unikalus šokis“ tapo Poveikio akademija’24 nugalėtoju!