P-E-A-C-E’22 mokymosi sesija

Aktyviausiems – galimybė dalyvauti mokymosi sesijoje Briuselyje.

2024 m. gegužės 16 d. 10.00-12.00 EET / 9.00-11.00 CET susitikime jau trečiojoje nuotolinėje P-E-A-C-E’22 projekto tarpusavio mokymosi sesijoje.

O daugiausia įsitraukusių Lietuvoje SEO/PVO bus pakviesti dalyvauti paskutinėje tarpusavio mokymosi sesijoje Briuselyje, Belgijoje, iš dalies padengiant išlaidas, susijusias su atstovo delegavimu.

Trečiojoje sesijoje susipažinsime su kitų mokymų dalyvių sukurtais rezultatais ir aptarsime, kaip juos galime panaudoti. Daugiausia dėmesio bus skiriama iššūkių ir poreikių, kuriuos patiria priverstiniai migrantai, laikinai perkeltieji ir pabėgėliai, ir juos priimančios bendruomenės, analizei ir galimiems sprendimams.

👉Vietų skaičius ribotas, o registracija yra privaloma iki gegužės 14 d., Zoom nuoroda bus bendrinama su užsiregistravusiais asmenimis. Registruotis čia.

🤝P-E-A-C-E’22 „Neformaliojo suaugusiųjų švietimo partnerystė, siekiant taikaus bendruomenių įgalinimo“ projektu siekiama įgalinti Lietuvos ir Europos organizacijas, dirbančias su migrantais, ypač su pabėgėliais, stiprinti savo gebėjimus skatinti socialinę įtrauktį ir integraciją į darbo rinką, palengvinant. Daugiau informacijos lietuvių kalba šio Erasmus+ finansuojamo projekto aprašyme: https://lisva.org/p-e-a-c-e22/

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top