FINANSAVIMO GALIMYBĖS POKYČIUS IR SOCIALINES INOVACIJAS KURIANTIEMS VERSLAMS

Tęsiame seminarų ciklą apie poveikį ir socialines inovacijas
kuriančius verslus ir kviečiame susipažinti su finansavimo galimybėmis.

💠 Kodėl svarbu apie tai kalbėti?

Socialinio verslo modelis ir socialinės inovacijos pastaruoju metu vis labiau populiarėja, nes demonstruoja ne tik išskirtinius sugebėjimus spręsti visiems mums ir mus supančiai aplinkai kylančius iššūkius, bet ir prisideda prie spartaus ekonomikos augimo.

Tai rodo investuotojų, bankų, tradicinių verslų, valdžios institucijų ir kitų suinteresuotų ekosistemas veikėjų padidėjęs dėmesys šiam socialinio verslo modeliui ir socialinėms inovacijoms. Pavyzdžiui JAV, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje socialinio verslo sektorius generuoja milijardines pajamas.

Tęsdami gegužės mėnesį vykusią diskusiją „Socialinio verslo ir inovacijų forume“ apie socialinio verslo ir inovacijų perspektyvas Lietuvoje, bendradarbiaujant su @Lietuvos inovacijų centru kviečiame jus į seminarų ciklą apie pokyčius ir socialines inovacijas kuriančius verslus.

💠 Ko tikėtis?

Seminarų ciklas skirtas verslo paramos organizacijoms – agentūroms, verslo, technologijų ir inovacijų centrams ir pan. Šis transformuojantis renginys skirtas dalyviams suteikti žinių, strategijų ir įrankių, leidžiančių veiksmingai įsitraukti į socialinių inovacijų iniciatyvas ir paremti jas verslo aplinkoje. Renginių metu galėsite susitikti su panašiai mąstančiais specialistais, potencialiais partneriai ir socialiniais inovatoriais, sukurdami platformą tolimesnėms prasmingoms partnerystėms ir bendradarbiavimui, ir baigti mokymus su veiksmingomis strategijomis ir įrankiais, kuriuos galėsite nedelsiant įgyvendinti, kad padidintumėte savo organizacijos paramą socialinėms naujovėms.

Renginiuose taip pat laukiami ir socialiniai verslininkai bei inovatoriai ar ketinantys pradėti tokią veiklą – tai bus puiki proga susipažinti su verslą/inovacijas/technologiją remiančių centrų atstovais jūsų veiklos pradžiai/plėtrai.

📝 Programa ir kalbėtojai:

10:00 – 10:20 Pa(si)sveikinimai ir susipažinimas, įžanga

10:20 – 10:40 Pirmas pranešimas „Finansavimo galimybės verslo plėtrai ir inovacijų kūrimui“

♦️ Pranešėjas: Artūras Jakubavičius. Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas, Lietuvos inovacijų centras – SKAIDRĖS

10:40 – 11.00 Antras pranešimas „Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) finansavimo galimybės bei jų paieška“

♦️ Pranešėjas: Lijana Valančienė, Inovacijų ekspertė, Inovacijų agentūra – SKAIDRĖS

11:00-11:30 Baigiamoji diskusija

♦️ Moderatorė Viktorija BRAŽIŪNAITĖ, Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė.

👉 REGISTRACIJA iki lapkričio 6 d. 

Daugiau informacijos – info@lisva.org arba mūsų POSITIVE projekto internetinėje svetainėje – www.positivechallenge.eu
#PositiveProject #HorizonEU #HorizonEurope

🤝 Ši veikla yra POSITIVE („Dalyvaujanti atvira socialinė inovacija, susiejant vertingas ekosistemas“, angl. k. –„Participatory Open Social Innovation Through Interlinking Valuable Ecosystems“) dalis. Tai yra tarptautinis projektas finansuojamas Europos Sąjungos pagal „Horizon Europe“ programą, kuriame dalyvauja Steinbeis 2i gmbh (Vokietija), HIT – Hub Innovazione Trentino (Italija), Viešoji įstaiga Lietuvos inovacijų centras (Lietuva), Grünhof – Coworking, Startups & Innovation | Grünhof Freiburg (Vokietija), Social Tank Societa Cooperativa (Italija) ir Lietuvos socialinio verslo asociacija (Lietuva).

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant ir su Lietuvos socialinio verslo asociacijos stiprinimo projektu G-A-L-I-U’23 (gebėjimai-atstovavimas-lyderystė-inovacijos-užimtumas)

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top