Socialinius verslus kviečiame dalyvauti „Poveikio akademijoje“

Ar esate pasirengę pakelti savo veiklą į kitą lygį finansiškai tvarų, atsparų ir pokyčius kuriantį verslą? Tuomet šis kvietimas jums!

Jūsų laukia intensyvi trijų mėnesių programa „Poveikio akademija“ – virš 20 mentorių, mokymai, ekspertinės sesijos, individuali mentorystė ir konsultacijos bei išskirtinė galimybė dalyvauti kitose veiklose.

Socialinio verslo kūrėjus kviečiame dalyvauti projekte, kuriame sustiprinsite savo verslo atsparumą ir surasite inovatyvių sprendimų krizių padariniams spręsti. 10 komisijos atrinktų įmonių atstovų dalyvaus 4 mokymų sesijose ir gaus individualias konsultacijas su patyrusiais mentoriais – savo sričių ekspertais.

Akademiją vainikuos gegužės 4 d. vyksianti Demo diena, kurios metu visi dalyviai gaus vertingus partnerių įsteigtus prizus, o geriausiai įvertintas prisistatymas laimės finansinį „Luminor“ banko paskatinimą – 3 000 eurų.

Programa skirta socialiniams verslams nepriklausomai nuo jų teisinės formos (UAB, MB, VšĮ, asociacija ar labdaros fondas), kuriems reikalinga profesionali pagalba, patarimai ir žinios sėkmingai įgyvendinti savo veiklas. 

Registracija į projektą „Poveikio akademija“ vyksta iki vasario 28 d. 16.00 val. 👉 DALYVIO ATRANKOS ANKETA

Projekto organizatoriai – „Luminor“ bankas ir Lietuvos socialinio verslo asociacija. Mokymų programa truks 3 mėn. 

KALENDORINIS PLANAS IR PRELIMINARI PROGRAMA

Vasario 7 – 28 d. – paraiškų teikimas dalyvauti „Poveikio akademijoje“

Vasario 28 – kovo 1 d. – dalyvių atranka

Numatomos penkios virtualios akademijos sesijos*:

Kovo 8 d. – įvadinė sesija

Kovo 15 d. – I sesija

Kovo 22 d. – II sesija

Kovo 29 d. – III sesija

Balandžio 5 d. – IV sesija

Mokymų sesijų metu turėsite galimybę iš savo srities ekspertų sužinoti apie tokias temas kaip finansinis tvarumas, verslo plėtra, kuriamos vertės komunikacija, ir kt. Mokymų sesijų metu ne tik įgausite teorinių žinių ir efektyvių įrankių, bet ir turėsite progą užduoti jums rūpimus klausimus bei pasigilinti į pristatomas temas socialinio verslo kontekste.

Finansinis tvarumas, verslo plėtra, komunikacija, kuriamos vertės komunikacija ir pan. (mokymų tematikos bus derinamos pagal individualius dalyvių poreikius).

*  tikslesnę informaciją pateiksime atrinktiems dalyviams

Balandžio 3 – gegužės 1 d. – individualios konsultacijos ir darbas su mentoriais

Individualių susitikimų su mentoriais – savo sričių ekspertais metu turėsite galimybę panagrinėti jūsų socialinio verslo išskirtinumus ir metodus, kurie efektyviausiai padėtų jums sėkmingai vystyti savo veiklą bei atsakyti į aktualiausius jums kylančius klausimus.

Gegužės 4 d. – Demodiena ir ryšių mezgimo vakaras (kontaktinis renginys)

Akademiją vainikuos Demodiena, skirta jūsų vystomo sprendimo pristatymui. Visų dalyvių lauks įdomus ir pažinimo kupinas vakaras, vertingi partnerių įsteigti prizai, o geriausiai komisijos įvertintas prisistatymas laimės banko „Luminor“ įsteigtą pagrindinį prizą – 3.000 eurų finansinę paskatą veiklai vystyti.

Kontaktai pasiteiravimui – aukse.k@lisva.org

Mentoriai

2 thoughts on “Socialinius verslus kviečiame dalyvauti „Poveikio akademijoje“”

  1. Pingback: Socialiniam verslui – pamokos, kaip įveikti šiandienos iššūkius – Litas.Lt

  2. Pingback: Socialiniam verslui – pamokos, kaip įveikti šiandienos iššūkius – Man.Lt

Comments are closed.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top