SOCIALINIO VERSLO IR INOVACIJŲ FORUMAS

Rytojaus technologijos: socialinių pokyčių siekis naudojantis inovacijomis.

Klimato kaita, didėjanti socialinė nelygybė, demografiniai pokyčiai, saugumo grėsmės ir pasaulinės sveikatos krizės – tai iššūkiai, su kuriais susiduriame kiekvieną dieną. O jau du metus vykstantys kariniai veiksmai prieš Ukrainą, energetikos ir ekonomikos krizės dar labiau apsunkino padėtį ir parodė būtinybę stiprinti pilietinę visuomenę, skatinti įtrauktį, mažinti skurdą ir didinti mūsų atsparumą.

Siekiant atliepti neatidėliotiną būtinybę pasitelkti technologijas kylančių krizių sprendimui, šių metų „Socialinio verslo ir inovacijų forumas“ kvies įvairių sričių atstovus diskutuoti apie tai bei įkvėpti pokyčių lyderius technologinių inovacijų kūrimui.

Tai bus ir puiki atviro dialogo su politikais proga dėl artimiausio laikotarpio neatidėliotinų socialinio verslo įgalinimo veiksmų, taip prisidedant ir prie Lietuvos tarptautinių įsipareigojimų Europos socialinės ekonomikos veiksmų plano įgyvendinime.

„Socialinio verslo ir inovacijų forumas“ padės prisidėti ir prie socialinės bei technologijų ekosistemų suartinimo, kas leis išlaisvinti potencialą kūrybiškiau ir veiksmingiau spręsti dabartinius iššūkius. Tokia sinergija ne prisidės prie tvaresnio ir teisingesnio pasaulio, bet ir užtikrins, kad šių laikų technologinė pažanga kurtų teigiamus pokyčius mūsų visuomenėse.

DETALI PROGRAMA: https://tinyurl.com/589ysbby

Renginys organizuojamas mišriu būdu.
Vieta – virtualiai ir Konstitucijos salėje, Lietuvos Respublikos Seimo I rūmai (Gedimino pr. 53, Vilnius)

REGISTRACIJA vyksta iki rugpjūčio 23 d. https://tinyurl.com/mwbfwpes
Daugiau informacijos – kristupas.b@lisva.org

𝑆̌𝑖 𝑣𝑒𝑖𝑘𝑙𝑎 𝑦𝑟𝑎 𝐿𝑖𝑒𝑡𝑢𝑣𝑜𝑠 𝑠𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙𝑖𝑛𝑖𝑜 𝑣𝑒𝑟𝑠𝑙𝑜 𝑎𝑠𝑜𝑐𝑖𝑎𝑐𝑖𝑗𝑜𝑠 𝑠𝑡𝑖𝑝𝑟𝑖𝑛𝑖𝑚𝑜 𝑝𝑟𝑜𝑗𝑒𝑘𝑡𝑜 𝐺-𝐴-𝐿-𝐼-𝑈’24 (𝑔𝑒𝑏𝑒̇𝑗𝑖𝑚𝑎𝑖-𝑎𝑡𝑠𝑡𝑜𝑣𝑎𝑣𝑖𝑚𝑎𝑠-𝑙𝑦𝑑𝑒𝑟𝑦𝑠𝑡𝑒̇-𝑖𝑛𝑜𝑣𝑎𝑐𝑖𝑗𝑜𝑠-𝑢𝑧̌𝑖𝑚𝑡𝑢𝑚𝑎𝑠) 𝑑𝑎𝑙𝑖𝑠 𝑖𝑟 𝑦𝑟𝑎 𝑓𝑖𝑛𝑎𝑛𝑠𝑢𝑜𝑗𝑎𝑚𝑎 𝑆𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙𝑖𝑛𝑒̇𝑠 𝑎𝑝𝑠𝑎𝑢𝑔𝑜𝑠 𝑖𝑟 𝑑𝑎𝑟𝑏𝑜 𝑚𝑖𝑛𝑖𝑠𝑡𝑒𝑟𝑖𝑗𝑜𝑠.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top