Socialiniai verslai kviečiami užpildyti Europos socialinio verslo stebėsenos apklausą

Europos socialinio verslo stebėsenos (ESEM) projektas, kurį inicijavo Euclid tinklas (angl. Euclid Network) kartu su daugiau nei 30 socialinio verslo subjektų, aljanso narių, partnerių bei universitetų, ir kurį remia Europos Komisija, siekia panaikinti socialinio verslo duomenų spragą Europoje ir informuoti sprendimus priimančius asmenis politikos, vietos valdžios, pilietinės visuomenės ir ekonomikos srityse apie poreikius ir kliūtis, su kuriomis susiduria socialinis verslas nacionaliniu ir ES lygmeniu.

Nuo šių metų ESEM veikia daugiau nei trisdešimtyje Europos šalių. LiSVA yra ESEM Lietuva 2023-2024 m. (angl. ESEM Lithuania 2023-2024) organizatorė. Ilgalaikis tęstinis duomenų apie socialinį verslą rinkimas yra svarbus bent dėl dviejų priežasčių. Pirma, socialinio verslo aplinkos (ekonominių ar teisinių sąlygų, investicijų pritraukimo) gerinimui būti patikima informacija. Antra, socialinio verslo ir socialinių inovacijų ekosistemos negali lygiuotis į kitas, pavyzdžiui startuolių, ekosistemas, jei nėra vykdoma šios augančios ekosistemos stebėsena. 

ESEM tyrimas suteikia unikalią galimybę prisidėti ir daryti įtaką naujos kartos socialinio verslo strategijoms, politikai ir finansavimui. Užtikrinkite, kad jūsų balsas būtų išgirstas, ir palaikykite socialinius verslus bei JT tvaraus vystymosi tikslus nacionaliniu ir ES lygmeniu!

Džiaugiamės, kad šiais metais ir Lietuva dalyvauj ir kviečiame visus poveikį kuriančius socialinius verslus. 2023 m. Europos socialinio verslo stebėsenos apklausą pildykite čia.

Europos socialinio verslo stebėsenos (ESEM) projektas, kurį inicijavo Euclid tinklas (angl. Euclid Network), daugiau nei 30 socialinio verslo subjektų aljanso narių, partnerių ir universitetų, ir kurį remia Europos Komisija, siekia panaikinti socialinio verslo duomenų spragą Europoje ir informuoti sprendimus priimančius asmenis politikos, vietos valdžios, pilietinės visuomenės ir ekonomikos srityse apie poreikius ir kliūtis, su kuriomis susiduria socialinis verslas nacionaliniu ir ES lygmeniu. Lietuvoje ESEM  apklausą koordinuoja Lietuvos socialinio verslo asociacija bendradarbiaujant su ISM universitetu.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top