Rugsėjo 9 d. 9.30-10.30 val. vyks atvirų durų diena „Pamatuotas žaliasis poveikis

📢 LISVA kartu su partneriais iš Danijos (BrainLog), Latvijos (The New Door) ir Švedijos (Swideas) įgyvendina Šiaurės ministrų tarybos programos „Nordplus Adult“ projektą – „Pamatuotas žaliasis poveikis“ (angl. – „Green Impact Measured“). Projektas skirtas socialiniams verslams, vystantiems veiklas žaliosios ekonomikos srityje. Pasitelkus gerąsias užsienio šalių praktikas bus sukurtas jų kuriamo poveikio įsivertinimo įrankis.

Kviečiame į atvirų durų dieną „Pamatuotas žaliasis poveikis“ – rugsėjo 9 d. (9.30-10.30 val.), kurios metu susipažinsite su kitų šalių gerosiomis praktikomis žalios ekonomikos srityje bei pirmi sužinosite apie planuojamas veiklas. Veiklose galės aktyviai dalyvauti ir socialinio verslo ekosistemos dalyviai.

Renginio metu jūsų laukia išties įdomūs pašnekovai, visiems mums žinomi aktyvūs savo srities veikėjai. Turėsite unikalią galimybę iš „pirmų lupų“ išgirsti, kaip savo veiklos poveikį matuoja visiems mums žinomos kompanijos ir organizacijos:

o Viktorija NAUSĖDĖ, Aplinkosaugininkė ir socialinio verslo „TEXTALE“ įkūrėja

o Giedrius BUČAS – socialinės inciatyvos „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėjas, Pokyčių lyderis, visuomenininkas, socialinis verslininkas

o Goda SOSNOVSKIENĖ, “Miesto laboratorijos” bendraįkūrėja ir projektų vadovė

Lietuvos ekosistemai skirto „Nordplus Adult“ projekto „Pamatuotas žaliasis poveikis“ galimybes jums pristatys Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė Viktorija BRAŽIŪNAITĖ.

👉 REGISTRACIJA iki rugsėjo 8 d. Renginio nuoroda pasidalinsime tik su registruotais dalyviais).

❗ VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! Tad nieko nelaukdami registruokitės.


Informacija po renginio 👇

✔️ GALIMYBIŲ PRISTATYMO SKAIDRĖS

✔️ RENGINIO ĮRAŠAS

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top