Socialinių inovacijų tinklaveikos dirbtuvės

Tęsdami diskusiją apie socialinio verslo ir inovacijų perspektyvas Lietuvoje, bendradarbiaujant su Lietuvos inovacijų centru kviečiame jus į socialinių inovacijų tinklaveikos dirbtuves „Socialinių ir technologinių inovacijų ekosistemų sinergijų kūrimas“.

𝐊𝐨 𝐭𝐢𝐤𝐞̇𝐭𝐢𝐬?

Renginys skirtas verslo paramos organizacijoms – agentūroms, verslo, technologijų ir inovacijų centrams ir pan. Taip pat laukiami ir socialiniai verslininkai bei inovatoriai ar ketinantys pradėti tokią veiklą – tai bus puiki proga susipažinti su verslą/inovacijas/technologiją remiančių centrų atstovais jūsų veiklos pradžiai/plėtrai.

𝐊𝐨𝐝𝐞̇𝐥 𝐬𝐯𝐚𝐫𝐛𝐮 𝐚𝐩𝐢𝐞 𝐭𝐚𝐢 𝐤𝐚𝐥𝐛𝐞̇𝐭𝐢?

Socialinio verslo modelis ir socialinės inovacijos pastaruoju metu vis labiau populiarėja, nes demonstruoja ne tik išskirtinius sugebėjimus spręsti visiems mums ir mus supančiai aplinkai kylančius iššūkius, bet ir prisideda prie spartaus ekonomikos augimo.

Tai rodo investuotojų, bankų, tradicinių verslų, valdžios institucijų ir kitų suinteresuotų ekosistemas veikėjų padidėjęs dėmesys šiam socialinio verslo modeliui ir socialinėms inovacijoms. Pavyzdžiui JAV, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje socialinio verslo sektorius generuoja milijardines pajamas.

𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐚 𝐢𝐫 𝐤𝐚𝐥𝐛𝐞̇𝐭𝐨𝐣𝐚𝐢:

✔️ Įvadinė sesija. Pagrindinis pranešimas “Socialinių ir technologinių inovacijų ekosistemų sinergijos nauda ir iššūkiai siekiant tvaraus bendradarbiavimo”, Viktorija Bražiūnaitė, Lietuvos socialinio verslo asociacijos (LiSVA) vadovė, ir Dr. Mantas Vilys, VšĮ Lietuvos inovacijų centro (LIC) vadovas.
✔️ Ekosistemų sinergijos kelio kūrimo dirbtuvės. Moderuoja Ieva Žebrytė, LiSVA.
✔️ Bendradarbiavimo veiksmų planas: kaip pagerinti situaciją Lietuvoje? Moderuoja Inga Vyšniauskienė, LIC.
✔️ Baigiamoji diskusija.

𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐢𝐫 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭𝐚𝐢

Dalyviams aktuali informacija bus atsiųsta tik užsiregistravusiems.
Maloniai prašome registruotis iki balandžio 15 d. (imtinai) https://bit.ly/43Ggymd

Daugiau informacijos – info@lisva.org arba mūsų POSITIVE projekto internetinėje svetainėje – www.positivechallenge.eu
#HorizonEU #HorizonEurope #PositiveProject

🎆Ši veikla yra POSITIVE („Dalyvaujanti atvira socialinė inovacija, susiejant vertingas ekosistemas“, angl. k. – „Participatory Open Social Innovation Through Interlinking Valuable Ecosystems“) dalis. Tai yra tarptautinis projektas finansuojamas Europos Sąjungos pagal „Horizon Europe“ programą.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top