Projektas „Drąsa veikti ir keisti’“  juda toliau!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad tęsiame projektą ir startuojame su nauju „Drąsa veikti ir keisti’“ etapu – „Drąsa veikti ir keisti’22“.

Projekto tikslas –  užtikrinant keitimąsi patirtimi įkvepiant gerosios praktikos pavyzdžiais per mokymus, istorijas ir aktyvią komunikaciją socialiniuose tinkluose.

Jūsų laukia naujos video istorijos apie socialinius verslus regionuose ir kaimo vietovėse, seminarai apie gerąsias socialinio verslumo praktikas Jungtinėje Karalystėje ir Kanadoje bei aktuali informacija LISVA socialiniuose tinkluose.

Prisidėkite ir jūs – žinote šaunų socialinį verslą apie kurį dar nesame girdėję, parašykite mums – viktorija.b@lisva.org

Kviečiame susipažinti su naujausia video istorija apie „Atrask.eu“ mūsų „Youtube kanale“ –  https://www.youtube.com/watch?v=khcOZ_3tr-g&t=10s

Komunikacijos kampanija yra projekto „Drąsa veikti ir keisti‘22“ dalis ir yra finansuojama iš Lietuvos kaimo tinklo techninės pagalbos priemonės pagal programą „Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves“.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top