LISVA tapo vieno didžiausių tarptautinio tinklo Diesis Network nariu!

Liepos pradžioje Briuselyje įvyko tarptautinio socialinės ekonomikos ir socialinio verslo ekosistemos organizacijų tinklo Diesis (angl. Diesis Network) generalinė asamblėja, kurioje buvo patvirtinta Lietuvos socialinio verslo asociacijos pilnateisė narystė!

„Labai džiaugiamės tapę pilnateisiu „Diesis Network“ nariu. Ši narystė atveria naujas galimybes plėsti socialinio verslo ekosistemą Lietuvoje ir keistis patirtimi su daugiau nei 100 000 organizacijų visoje Europoje. Kartu galime kurti teigiamus pokyčius ir stiprinti mūsų bendruomenę“, – sako LISVA vadovė Viktorija Bražiūnaitė.

„Diesis Network“ – europinis tinklas, apimantis daugiau nei 30 šalių per pagrindines nacionalines federacijas ir paramos tinklus, kurie vienija daugiau nei 100 000 organizacijų ir yra įkūrę 1,3 mln. darbo vietų.

🤝Ši veikla yra LiSVA vykdomo Lietuvos mokslo tarybos (LMT) skatinimo dalyvauti tarptautiniuose tinkluose projekto Nr. 10-039-P-0001-21 dalis ir yra finansuojama Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės lėšomis pagal planą „Naujos kartos Lietuva“.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top