LiSVA pristato veiklos ataskaitą

Lietuvos socialinio verslo asociacija savo nariams ir visuomenei pristato savo veiklos rezultatus.

„Lietuvos socialinio verslo metinėje veiklos ataskaitoje apžvelgiame nuveiktus darbus bei pasiektus rezultatus 2022 metais. Buvome aktyvūs – teikėme pasiūlymus valdžios institucijoms dėl socialinio verslo plėtros. Viešinome drąsių pokyčių lyderių istorijas iš regionų. Tapome Valstybės pažangos “Lietuva 2050“ bendrakūrejais ir Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos nariais, įgyvendinome projektus ir kt. Tapome tarptautinių organizacijų — Diesis Network ir Euclide Network — nariais, o tai atvėrė duris kelti mums rūpimus klausimus į tarptautinį lygį bei semtis gerosios patirties iš kitų šalių.

Dėkoju kiekvienam asociacijos nariui, valdybos nariams ir kiekvienam mūsų partneriui, kurie buvo šalia visus 2022-uosius metus ir prisidėjo stiprinant socialinio verslo aplinką priimant ir įgyvendinant mums visiems svarbius sprendimus. Kviečiu visus ir toliau telktis bendram darbui ir aktyviai dalyvauti socialinio verslo aplinkos kūrime!“, – įžanginiame žodyje ataskaitą pristato Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė Viktorija Bražiūnaitė.

Ataskaita

𝑆̌𝑖 𝑣𝑒𝑖𝑘𝑙𝑎 𝑦𝑟𝑎 𝐿𝑖𝑒𝑡𝑢𝑣𝑜𝑠 𝑠𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙𝑖𝑛𝑖𝑜 𝑣𝑒𝑟𝑠𝑙𝑜 𝑎𝑠𝑜𝑐𝑖𝑎𝑐𝑖𝑗𝑜𝑠 𝑠𝑡𝑖𝑝𝑟𝑖𝑛𝑖𝑚𝑜 𝑝𝑟𝑜𝑗𝑒𝑘𝑡𝑜 𝐺-𝐴-𝐿-𝐼-𝑈’23 (𝑔𝑒𝑏𝑒̇𝑗𝑖𝑚𝑎𝑖-𝑎𝑡𝑠𝑡𝑜𝑣𝑎𝑣𝑖𝑚𝑎𝑠-𝑙𝑦𝑑𝑒𝑟𝑦𝑠𝑡𝑒̇-𝑖𝑛𝑜𝑣𝑎𝑐𝑖𝑗𝑜𝑠-𝑢𝑧̌𝑖𝑚𝑡𝑢𝑚𝑎𝑠) 𝑑𝑎𝑙𝑖𝑠 𝑖𝑟 𝑦𝑟𝑎 𝑓𝑖𝑛𝑎𝑛𝑠𝑢𝑜𝑗𝑎𝑚𝑎 𝑆𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙𝑖𝑛𝑒̇𝑠 𝑎𝑝𝑠𝑎𝑢𝑔𝑜𝑠 𝑖𝑟 𝑑𝑎𝑟𝑏𝑜 𝑚𝑖𝑛𝑖𝑠𝑡𝑒𝑟𝑖𝑗𝑜𝑠.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top