LiSVA narių vasaros susitikimas

Gražus bendrystės ratas subūrė Lietuvos socialinio verslo asociacijos narius į vasaros susitikimą – vasaros LISVADIENĮ. Smagu buvo susipažinti su naujais verslais, nes pas mus svečiavosi ir „Poveikio akademijos“ dalyviai, kurių dalis jau spėjo tapti tikraisiais nariais, o kitų noras, net neabejojame, dar labiau sustiprėjo.

Dalinomės savo džiaugsmais ir rūpesčiais, negailėjome vieni kitiems patarimų, mezgėsi naujos pažintys ir gimė noras bendradarbiauti.

Gal todėl taip smagiai kūrėme naująją LISVA strategiją, sudėdami į ją ne tik savo lūkesčius, bet ir įsipareigojimus, kuo galėsime prisidėti prie asociacijos augimo ir stiprėjimo.

Dėkojame Ingai Jablonkei iš WoW university už jaukią pastogę romantiškame Vilniaus kampelyje mūsų vasariškos nuotaikos sklidinam pasibuvimui.

Ačiū šauniam moderatoriui Vytautui Gaidamavičiui, kuris taip greitai ir profesionaliai sutelkė mus į tikrą komandą.

Dėkojame visiems dalyvavusiems: Andželikai Rusteikienei (Lietuvos Junior Achievement), Viktorijai Bražiūnaitei ir Auksei Kontrimienei (Lietuvos socialinio verslo asociacija), Inga Jablonskė ir Morta Gudeliauskaitė (WoW university), Mindaugui Daniui (Socialinių investicijų fondas), Enrikai Vitkauskienė (Mano guru),  Godai Sosnovskienei ir Agnei Gaisrei (Miesto laboratorija), Sigitai Urbonaitei (Lobių dirbtuvės), Nidai Vldžiūnaitei (Mama mums rūpi), Agnei Tėvelytei Petronienei, (Lyderių karta), Tadui Bartaševičiui (Tolerancijos fabrikas), Jolitai Butkienei (Būk su manimi), Almantei  Karpienei, (Dirbinyčia), Rasai Valinskienei (Syvas.lt), Juditai Korsakienei (Vikingų kaimas), Vidai Greičiuvienei ir Živilei Kurienei (Senjorų pasaulis).

Visi kartu nusprendėme, kad tokių susitikimų norisi daugiau. Tai ir bus!

𝑆̌𝑖 𝑣𝑒𝑖𝑘𝑙𝑎 𝑦𝑟𝑎 𝐿𝑖𝑒𝑡𝑢𝑣𝑜𝑠 𝑠𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙𝑖𝑛𝑖𝑜 𝑣𝑒𝑟𝑠𝑙𝑜 𝑎𝑠𝑜𝑐𝑖𝑎𝑐𝑖𝑗𝑜𝑠 𝑠𝑡𝑖𝑝𝑟𝑖𝑛𝑖𝑚𝑜 𝑝𝑟𝑜𝑗𝑒𝑘𝑡𝑜 𝐺-𝐴-𝐿-𝐼-𝑈’23 (𝑔𝑒𝑏𝑒̇𝑗𝑖𝑚𝑎𝑖-𝑎𝑡𝑠𝑡𝑜𝑣𝑎𝑣𝑖𝑚𝑎𝑠-𝑙𝑦𝑑𝑒𝑟𝑦𝑠𝑡𝑒̇-𝑖𝑛𝑜𝑣𝑎𝑐𝑖𝑗𝑜𝑠-𝑢𝑧̌𝑖𝑚𝑡𝑢𝑚𝑎𝑠) 𝑑𝑎𝑙𝑖𝑠 𝑖𝑟 𝑦𝑟𝑎 𝑓𝑖𝑛𝑎𝑛𝑠𝑢𝑜𝑗𝑎𝑚𝑎 𝑆𝑜𝑐𝑖𝑎𝑙𝑖𝑛𝑒̇𝑠 𝑎𝑝𝑠𝑎𝑢𝑔𝑜𝑠 𝑖𝑟 𝑑𝑎𝑟𝑏𝑜 𝑚𝑖𝑛𝑖𝑠𝑡𝑒𝑟𝑖𝑗𝑜𝑠.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top