LiSVA kartu su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis pasirašė kreipimąsi

Lietuvos socialinio verslo asociacija kartu su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis pasirašė kreipimąsi į Lietuvos Respublikos Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę siūlydami organizuoti ar prisidėti prie pilietinio pasipriešinimo mokymų įgyvendinimo.

„Mes, Lietuvos nevyriausybinės organizacijos, kreipiamės į Jus su prašymu imtis veiksmų nedelsiant užtikrinti spartų ir efektyvų Lietuvos piliečių parengimą neginkluotam pasipriešinimui ir rezistencijai. Vienas iš resursų, kurį neabejotinai turime ir galime geriau išnaudoti ruošdamiesi valstybės gynimui – tai mes patys, valstybės piliečiai. Ne kas kitas, o būtent piliečiai ir jų stipri valia gintis yra esminis pilietinio pasipriešinimo elementas.

Tai mūsų visų nacionalinio saugumo klausimas. Tad kviečiame LR Vyriausybę į pilietinio pasipriešinimo rengimo planus, numatant visus reikalingus resursus ir finansines priemones, įtraukti ir mus – nevyriausybines organizacijas, kartu vienijančias šimtus tūkstančių pilietiškų žmonių visoje Lietuvoje“, – akcentuojama nevyriausybinių organizacijų rašte.

Nacionalinė NVO koalicija – nacionalinių skėtinių nevyriausybinių organizacijų, vienijančių įvairiose viešosios politikos srityse veikiančias nevyriausybines organizacijas (NVO), bei nacionalinių NVO susivienijimas.

Nacionalinę nevyriausybinių organizacijų koaliciją sudaro 17 narių – nacionalinių bei nacionalinių skėtinių NVO, kurios jungia per 3000 NVO visoje Lietuvoje ir kurių veikloje narystės pagrindu dalyvauja daugiau kaip 500 tūkstančių gyventojų.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top