Kvietimas teikti paraišką: skaitmenizacijos sprendimai jums!

Pakelkite savo socialinį verslą į kitą lygį. Jums padės skaitmeninių ir kitų technologijų ekspertai ir būsimieji profesionalai.

🎙️ “Positive Impact Challenge“  konkursas – tai unikali galimybė verslams, studentams bei jauniems profesionalams sužinoti daugiau apie socialines inovacijas, socialinius verslus ir išmokti taikyti stipriausių pasaulio technologijų bendrovių, tokių kaip Google, naudojamus dizaino mąstymo principus sprendžiant socialinių verslų jau sukurtų, kuriamų ar dar tik planuojamų kurti produktų bei paslaugų, aplinkosauginių ir (ar) socialinių transformacijų iššūkius🚀.

🗓️ Šiems iššūkiams spręsti 2024 m. vasario 12-14 d. organizuojamas 3 dienų hakatono tipo renginys – “Positive Impact Challenge”, kuriame į komandas suburti jaunieji savo srities profesionalai spręs įmonių iškeltus iššūkius analizuodami, projektuodami ir optimizuodami socialinių inovatorių kuriamų paslaugų ir produktų iššūkius, gamindami maketus ir interaktyvius prototipus, kuriuos vėliau išbandys potencialūs tokių sprendimų vartotojai ir įvertins hakatono komisija. Jauniesiems profesionalams talkins patyrę mentoriai, kurie konsultuos dalyvius, kaip gerinti kuriamus sprendimus pasitelkiant dizaino sprinto metodą.

Pasibaigus hakatonui socialinio verslo atstovai gaus 💡 pasiūlymus, kaip patobulinti jų produktus ar poveikio kūrimo procesus, o geriausius pasiūlymus pateikusios komandos bus apdovanotos prizais.

📧Esate LiSVA narys? Susisiekite su Ieva Žebryte ieva.z@lisva.org. Ji padės suformuluoti ir konkurso atrankai pateikti Jūsų socialinio verslo iššūkį. Kurkime socialines inovacijas kartu!

📲Esate socialinių inovacijų kūrėjas ir sukate galvą, kaip pagerinti jau turimą, kuriamą ar dar tik planuojamą kurti produktą ar skaitmeninio sprendimo reikalingą paslaugą? „Positive Impact Challenge“ – tai unikali galimybė gauti sprendimus jūsų iššūkiams ir užmegzti ryšį su jaunaisiais talentais.

👉 TEIKTI PARAIŠKĄ

Ši veikla yra POSITIVE („Dalyvaujanti atvira socialinė inovacija, susiejant vertingas ekosistemas“, angl. k. –„Participatory Open Social Innovation Through Interlinking Valuable Ecosystems“) dalis. Tai yra tarptautinis projektas finansuojamas Europos Sąjungos pagal „Horizon Europe“ programą, kuriame dalyvauja Steinbeis 2i gmbh (Vokietija), HIT – Hub Innovazione Trentino (Italija), Viešoji įstaiga Lietuvos inovacijų centras (Lietuva), Grünhof – Coworking, Startups & Innovation | Grünhof Freiburg (Vokietija), Social Tank Societa Cooperativa (Italija) ir Lietuvos socialinio verslo asociacija (Lietuva).

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top