Jau galite susipažinti su projekto PEACE22 tyrimo studija!

Lietuvos socialinio verslo asociacija kuria vertę savo nariams ir partneriams bei pokyčius visuomenei. Kartu su tarptautiniu Diesis Network vykdome Erasmus+ programos finansuojamą P-E-A-C-E’22 projektą, kurio kontekste atliktas paveikus tyrimas apie gyvybiškai svarbų socialinio verslumo vaidmenį kuriant taiką bendruomenėse.

🔍Tyrime gilinomės į Ukrainos pabėgėlių socialinę ir ekonominę integraciją Lietuvoje, bendradarbiavome su Lietuvos organizacijomis, kurios taiko socialinio verslumo metodus. Apie tyrimo rezultatus galite pasiskaityti šiame dokumente 🔗: STUDIJA

Kartu su #Diesis tinklu, šiame projekte mus palaiko #SocialEconomyUkraine ir @UkreateHub. Viena iš pastarosios iniciatorių, Eugenia Kovalova, taip apibūdino savo iniciatyvą 🤝„<…> Mūsų tikslas – suteikti jiems (karo pabėgėliams) įgūdžių ir žinių, kad jie galėtų grįžti į Ukrainą su naujai atrastu gebėjimu apmąstyti savo indėlį į bendruomenę, nesvarbu, ar tai būtų mažame kaime ar dideliame mieste“.

📢 Prisijunkite prie mūsų šioje kelionėje suprasti ir skatinti vertingą socialinio verslumo ir taikos kūrimo sinergiją!

#SocialEntrepreneurship #PeaceBuilding #UkreateHub #ResearchFindings #EmpowerChange #PEACE22 Social Economy Ukraine #DiesisNetwork

P-E-A-C-E’22 „Neformaliojo suaugusiųjų švietimo partnerystė, siekiant taikaus bendruomenių įgalinimo“ projekto tikslas įgalinti Lietuvos ir Europos organizacijas, dirbančias su migrantais, stiprinti savo gebėjimus skatinti socialinę įtrauktį ir integraciją į darbo rinką, palengvinant bendruomenių dialogą ir užtikrinant dalyvių kvalifikacijos kėlimą. Projektą finansuoja Europos Komisija pagal programą Erasmus+.

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top