Baigėme vykdyti projektą „re:GREEN“

Baigėme vykdyti projektą „Žalieji ir skaitmeniniai įgūdžiai kaimo vietovių antrepreneriams“ (eng. Green and Digital Skills for Rural Entrepreneurs (re:GREEN). Projekto trukmė: 2022 m. lapkritis  –  2024 m. balandis.

Projekto „re:GREEN“ metu sukurtais mokymais siekiama padėti būsimiems ir esamiems kaimo vietovių verslininkams stiprinti savo verslą ir idėjas, perteikiant žinias bei ugdant įgūdžius, susijusius su žiediniais ir išteklius tausojančiais verslo modeliais bei MVĮ veiklos skaitmeninimu. 

Mokymų paketą, skirtą kaimo vietovėse veikiantiems verslininkams, sudaro šios temos:

1) verslo strategija ir jos įgyvendinimas, tinklaveika (strateginiai partneriai) ir dėmesys klientui (segmentavimas),
2) žiedinės ekonomikos praktikų integravimas į strategijas,
3) skaitmeniniai įgūdžiai komunikacijos ir marketingo procesams.

Mokymai buvo testuoti ir tiesiogiai naudą gavo 73 organizacijos (28 Lietuvoje, 19 Vokietijoje, 26 Švedijoje). Kiti kaimo ekosistemų suinteresuotieji subjektai (iš viso 59) buvo supažindinti su programa šalyse partnerėse surengtų atvirų durų dienos renginių metu: 24 dalyviai Lietuvoje (16 asmeniškai, 8 internetu), 17 dalyvių Švedijoje per du renginius ir 18 dalyvių Vokietijoje.

Projektas „re:GREEN“ padarė įtaką suaugusiųjų mokymuisi ir mokymuisi visą gyvenimą sričiai, pateikdamas šiuolaikišką, dinamišką ir pritaikomą mokymo programą, kuria gali naudotis tiek savarankiškai besimokantys asmenys, tiek tie, kuriems padeda suaugusiųjų švietėjai. Kaimo verslininkai patobulino savo įgūdžius ir pagilino žinias, reikalingas perėjimui prie skaitmeninės, žaliosios ir tvarios ekonomikos, taip pat žiedinės ekonomikos pažangai. 

Projekto metu sukurti mokymai yra laisvai prieinami, juos rasite čia: https://lisva.org/regreen/ 

Projektas „Green and Digital Skills for Rural Entrepreneurs“ (re:GREEN) – nedidelės apimties partnerystės projektas, iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ lėšomis. Partneriai  SWIDEAS (Švedija), Tomorrow Together (Vokietija) ir LiSVA (Lietuva).

Sužinok pirmas apie artėjančius LiSVA renginius ir socialinio verslo naujienas.

Prenumeruok naujienas!

Scroll to Top